Series
Ratings
72
StrangerRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
- Flesh and BoneRated ★ 2.5
- Haneuljae's MurderRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0- The Path to GloryRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0
Wayward PinesRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 3.5
Ferris Wheel at NightRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
MaidsRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5