Titles you rated
I Am SamRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0