Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.0