Series
Ratings
39
The Night OfRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 학교의 고백Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5