Titles you rated
Blue TowerRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
- Fairy CommiRated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
On AirRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0