Titles you rated
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
27 DressesRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Cinderella Story Christmas WishRated ★ 2.0
Secret ObsessionRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Second ActRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5