Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
Playing It CoolRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0