Titles you rated
The Blind SideRated ★ 1.0
FelonRated ★ 1.0
Spy GameRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0- ToscaRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0