Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
2046Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0
Taipei ExchangesRated ★ 3.5
Kim-GunRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 0.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0