Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0