Series
Ratings
66
Ah! My GoddessRated ★ 5.0- Uchū Sentai KyurangerRated ★ 5.0
Power Rangers Dino Force BraveRated ★ 5.0
LAN LifeRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0- The World God Only KnowsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
- Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Pokémon the Series: XYZRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0- Pokémon X and YRated ★ 5.0