Series
Ratings
86
The GreatRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Hacks Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.5
The Pursuit of LoveRated ★ 3.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
It's a SinRated ★ 3.5- Million Dollar American PrincessRated ★ 2.0
Downton Abbey Season 5Rated ★ 3.5
Downton Abbey Season 6Rated ★ 3.5
Downton Abbey Season 4Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 3.5
Schitt's Creek Season 6Rated ★ 4.5
The HourRated ★ 3.5- The Hour Season 2Rated ★ 4.0