Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0