Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
CartRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0