Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 5.0