Movies
Ratings
121
The HostRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0