Movies
Ratings
304
DefaultRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
BurningRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 5.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5