Titles you rated
I OriginsRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
JobsRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5