Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
American GodsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0