Titles you rated
The Lake HouseRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0