Titles you rated
- Miss FortuneRated ★ 1.5
BelieverRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5