Titles you rated
- Ttaemiri No.3Rated ★ 2.5
Please Don't Date HimRated ★ 0.5
KingdomRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Servant Season 2Rated ★ 2.5
ServantRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0