Titles you rated
Dumb MoneyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Dave Chappelle: The CloserRated ★ 4.5
Dave Chappelle: Sticks & StonesRated ★ 4.5
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & GreedRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 1.0
#AliveRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Code 8Rated ★ 1.5
Fighting with My FamilyRated ★ 4.5
Game NightRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Take ShelterRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5