Titles you rated
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
RentRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Sad MovieRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0