Movies
Ratings
55
TedRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 1.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0