Movies
Ratings
100
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 1.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
God of GamblersRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 1.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Die Another DayRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 1.0