Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5- The L WordRated ★ 4.0
- The L WordRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 4.0
The L Word: Generation QRated ★ 2.0
The L Word: Generation Q Season 2Rated ★ 2.0
The L WordRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0