Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 2.5