Movies
Ratings
83
HerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
TakersRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0