Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Just Friends?Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0