Movies
Ratings
1044- Omen IV: The AwakeningRated ★ 1.5
Omen III: The Final ConflictRated ★ 3.5
Damien: Omen IIRated ★ 5.0
The First OmenRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 2.5
The OmenRated ★ 4.5
Colors of Evil: RedRated ★ 2.5
Black WaterRated ★ 2.0
BaitRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 2.5
MeanderRated ★ 2.0
ThanksgivingRated ★ 1.5
A Wounded FawnRated ★ 1.5
Anacondas: Trail of BloodRated ★ 1.5
Anaconda 3: OffspringRated ★ 1.5
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
You're NextRated ★ 3.5
Road HouseRated ★ 4.5
HauntRated ★ 3.0