Series
Ratings
418
Cracow MonstersRated ★ 1.0
ChambersRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Joko Anwar's Nightmares and DaydreamsRated ★ 1.5- The RiverRated ★ 4.0
- Masters of HorrorRated ★ 4.0
- Masters of Horror Season 2Rated ★ 4.0
BloodrideRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
MarianneRated ★ 2.5- NeukkimpyoRated ★ 5.0
- Happy Together Season 4Rated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
The Joy of PaintingRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 4.0
Wednesday Food TalkRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
- Yoon Do Hyun's Love LetterRated ★ 3.0