Titles you rated
The Running ActressRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The MissionRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Road HomeRated ★ 4.0