Movies
Ratings
1272
The CellRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 2.0- ChangeRated ★ 2.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
The Tree of LifeRated ★ 3.0
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
TwisterRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
General's SonRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 4.0
Samurai FictionRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 2.5
Doctor ZhivagoRated ★ 5.0