Series
Ratings
27
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0