Series
Ratings
257
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
SirensRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 3.0
The Time HotelRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0