Titles you rated
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.5- Little Ghostly Adventures of Tofu BoyRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5- BlackRated ★ 4.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.5