Titles you rated
Noragami AragotoRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0