Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0