Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0