Movies
Ratings
193
The Other WomanRated ★ 3.0
Think Like a ManRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy KidRated ★ 4.0
3096 DaysRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
That's My BoyRated ★ 3.0
Life as We Know ItRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 2.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.5
The PacifierRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 4.0