Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0