Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 2.5
FrequencyRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0