Titles you rated
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 0.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 0.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
Cat's Pleases Season 3Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Cat's Pleases Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 5.0