Titles you rated
EscapeRated ★ 0.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0