Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 3.0