Series
Ratings
58- SOS - Save Our SchoolRated ★ 4.0
Dandelion FamilyRated ★ 3.5
Golden RainbowRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 4.0
Birth SecretRated ★ 4.5
MamaRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5
StyleRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0