Titles you rated
 Ex MachinaRated ★ 3.5 Ex MachinaRated ★ 3.5
 National TreasureRated ★ 2.5 National TreasureRated ★ 2.5
 The Royal TailorRated ★ 1.5 The Royal TailorRated ★ 1.5
 Star Trek: BeyondRated ★ 3.0 Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
 CollateralRated ★ 3.0 CollateralRated ★ 3.0
 Modern BoyRated ★ 3.0 Modern BoyRated ★ 3.0
 Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5 Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
 HellboyRated ★ 3.0 HellboyRated ★ 3.0
 Jason BourneRated ★ 2.5 Jason BourneRated ★ 2.5
 A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5 A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
 My DictatorRated ★ 3.0 My DictatorRated ★ 3.0
 Underworld: EvolutionRated ★ 2.5 Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
 Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5 Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
 Live Free or Die HardRated ★ 3.5 Live Free or Die HardRated ★ 3.5
 The WhistleblowerRated ★ 3.5 The WhistleblowerRated ★ 3.5
 Kick-Ass 2Rated ★ 3.5 Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
 Perfect GameRated ★ 3.5 Perfect GameRated ★ 3.5
 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
 Red Cliff Part IIRated ★ 3.5 Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
 The SpiesRated ★ 3.5 The SpiesRated ★ 3.5