Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Deca-DenceRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0