Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0